Novpress s.r.o. - Služby

Služby

Digitální tisk

V současné době se digitální tisk již nastálo zabydlel v tiskové produkci. V malonákladovém tisku je nedostižný ve své rychlosti a flexibilitě. Je výhodný pro malé náklady letáků, plakátů, vizitek, brožur, kalendářů, sborníků, skript, a také pro tisk s modifikovaným obsahem, jako jsou např. diplomy a certifikáty.

Černobílý tisk

Nabízíme tisk do formátu papíru SRA3 (A3 na spad) v gramážích 80 - 250 g/m2 s kapacitou cca 5000 stran A4 za hodinu. Při zachování vynikající kvality tisku nabízíme nejnižší ceny tisku v Brně.

Při tomto tisku je možno využít finišeru, který současně s tiskem může dokumenty skládat, sešívat sponkami, děrovat (pro založení do šanonu) a sešívat brožury (vazba V1).

Barevný tisk

Standardně tiskneme do formátu SRA3 (A3 na spad) v gramážích 80 - 300 g/m2. Po domluvě možno tisknout až do formátu 320 x 1000 mm. Barevnost odpovídá standardu Euroscale coated. Pro barevné tisky používáme matný hlazený papír, tisk je možný i na některé méně strukturované grafické papíry.

Ofsetový tisk

Při požadavku vyšších nákladů, při tisku přímých barev (např. stříbrná) a při tisku na grafické papíry s nerovným povrchem je výhodný ofsetový tisk. Ten Vám zajistíme v našich smluvních tiskárnách, se kterými spolupracujeme již dlouhou dobu a u nichž jsme si jisti dobrou kvalitou tisku.

Pro tento druh tisku jsou použitelné prakticky veškeré typy papírů a tisk je možno realizovat až do rozměru 98 x 68 cm.

Ofsetový tisk je také svou přesností vhodný pro aplikaci dalších dokončovacích technologií jako je termoražba, slepotisk, parciální lakování nebo výsek. Všechny tyto technologie Vám samozřejmě zajistíme tak, abyste obdrželi hotový výrobek dle Vašeho přání.

Velkoformátový tisk

Pokud potřebujete plakát, poster, billboard, banner, backlit fólii nebo reklamní tabuli, můžeme Vám je navrhnout a realizovat, a to jak pro interiér, tak i venkovní provedení. V této oblasti dnes existuje obrovská škála možností, které uspokojí různorodé a speciální požadavky zákazníků.

Výsek, ražba

Tyto technologie slouží k výrobě sloh s klopami, krabiček, skládaček, krabic na víno apod. U silnějších lepenek je možné zajistit kašírování, případně tvarové řezání. Termoražba, případně slepotisk zajistí Vašim materiálům luxusní vzhled. Také zde zajistíme výrobu od návrhu až po dodávku. Samozřejmostí je také návrh výsekových forem a štočků pro ražbu.

Dokončovací práce

K dokončovacím pracem patří řezání, sešívání, vazba, laminování, bigování a perforace.

Laminování

Laminace dnes již patří ke standardní úpravě povrchu kvalitních tiskovin. Nabízíme laminaci za tepla lesklým nebo matným laminem, vhodným i pro digitální tisk do šířky cca 300 mm (papír nesmí být oříznut na definitivní formát, ořez je proveden až po laminaci).

Vazby

Kvalitní vazba dokumentů zajistí Vašim tiskovinám profesionální vzhled. Pro prezentace, nabídky a školicí materiály nabízíme kroužkovou drátovou vazbu o průměru od 6 mm do 14,3 mm (vhodné zhruba do 110 listů) včetne průhledné přední fólie.

Pro větší počet listů je možné po domluvě zajistit vazbu pomocí plastové spirály max. průměr 36 mm (lze svázat cca 300 listů). Pro tenčí brožury nabízíme vazbu V1 (šití na sponky), pro skripta, manuály a knihy pak nabízíme lepenou vazbu V2. Pro vyšší náklady cca od 100 ks můžeme zajistit i klasickou šitou knižní vazbu s pevnými deskami V8.